شرکت فناوری دوستداران آتیه نگار کیش

معرفی شرکت

شرکت فناوری دوستدران آتیه نگار کیش به عنوان یک شرکت جوان سهامی از مجموعه شرکت های گروه دوستداران کیش در زمینه ارائه سیستم ها , نرم افزارها , سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می نماید. حیطه اصلی فعالیت این شرکت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی آتیه نگار کیش نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار به کسب و کارها ، اشخاص و شرکت های کوچک و بزرگ معتبر کشور به ویژه جزیره زیبای کیش خدمت رسانی کند. خط مشی کیفیت ، پشتیبانی و مشتری مداری برای شرکت فناوری آتیه نگار کیش شامل موارد ذیل می باشد :

  • بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
  • ارائه متعهدانه و برمبنای اصول حرفه ای خدمات مشاوره، آموزش و اجرای خدمات جامع فناوری اطلاعات، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال
  • فراهم اوردن بسترها و زمینه های رقابتی موثر نظیر برندسازی، قیمت مناسب، پشتیبانی قابل اطمینان و خدمات پس از فروش به کسب و کارهای مستقل کیش
جوانان کیش
هدف ۱

تشویق و همراهی کسب و کارهای سنتی و غیر دیجیتال

با تدوین استراتژی های ورود ، اجرا ، راهبری ، نظارت بر فرایند های کسیو کارها در فضای  بسیار گسترده آنلاین با آموزش و مشاوره های تخصصی جهت حضور دیجیتالی موثر ، درست و مطمئن و با سرلوحه قرار دادن “رقابت سالم” ، “مشتری مداری” و “تحول و نوآوری” خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه نماید.  

هدف ۲

جلب رضایت مشتریان

شرکت اتیه نگار خود را متعهد می داند تا با استفاده از نیروهای مجرب، متخصص و کارآزموده کلیه خدمات خود را در بالاترین سطح ممکن و با بهترین کیفیت که منجر به رضایت مشتریان شود ، ارائه نموده و به منظور تحقق این امر از تمام ظرفیت های و پتانسیل های ممکن خود استفاده نماید.  

هدف ۳

ایجاد بسترهای آموزشی و برگزاری رویدادها

این شرکت تلاش میکند با فراهم آوردن بستر های آموزشی، برگزاری دوره ها و سمینارهای تخصصی با شناسایی استعداد ها و افراد خلاق توانمد و معرفی نیروهای متخصص و کار آزموده به جامعه ، گام بزرگی را در جهت گسترش و اعتلای دانش جزیره زیبای کیش و همچنین در سطح کشور بردارد.  

۱۷+نیروی انسانی کیشوند
۲۱+استارتاپ پذیرش شده
۸۵+پروژه های پیمانکاری
۱۵+رویداد آموزشی

درباره کسب و کار

استارتاپ استدیو آتیه نگار کیش

آتیه نگار کیش با هدف کمک به توسعه همه جانبه منطقه آزاد کیش با بکارگیری پتانسیل جوانان فعال و پویای ساکن کیش در قالب استارتاپ استدیو بخش خصوصی در جزیره زیبای کیش به شناسایی و رفع نوآورانه نیازهای جامعه و راه اندازی استارتاپ های مبتنی بر فناوری در حوزه های تجارت الکترونیک، حمل و نقل، خدمات رفاهی، گردشگری و آموزشی در ابتدای سال ۹۹ تاسیس شده است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آتیه نگار کیش

تیم فنی بازاریابی و تبلیغات آتیه نگار  با تسلط کامل بر دنیای دیجیتال مارکتینگ و دانش و تجربه کافی با ارائه بهترین و خلاقانه ترین راه ها، موفقیت شما را در دنیای دیجیتال مارکتینگ تضمین می کنیم . مشاوران حرفه‌ای و متخصصان بخش دیجیتال مارکتینگ ما قبل از شروع پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ تا انتهای پروژه همواره در کنار شما خواهند بود. این افراد با تجربه با بررسی دقیق وضعیت کمپین‌های تبلیغاتی و سایر موارد بازاریابی آنلاین نظیر اینستاگرام مارکتینگ، نکات مهم را با شما درمیان خواهند گذاشت واستراتژی دیجتیال مارکتینگ را از صفر تا صد بر اساس نیازهای شما تنظیم خواهند کرد.  

استدیو تولید محتوا چند رسانه ای و خدمات نرم افزار

تیم طراحی آتیه نگار  ارائه دهنده خدمات طراحی سایت اختصاصی در زمینه های طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی استارت آپ ، پشتیبانی سایت ،طراحی اپلیکشن ، سئو و بهینه سازی سایت و… بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با تیم دارای تجربه لازم و مطابق با ایده و نظر کارفرما با در نظر گرفتن دو فاکتور مهم کیفیت و قیمت می باشد ،و همچنین انجام خدمات بهینه سازی سایت بصورت تخصصی برای کسب و کارها که اهمیت زیادی دارد زیرا باعث افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل ، افزایش ترافیک سایت ، افزایش فروش و ارائه خدمات و… می باشد.  

بنیان گذران و مدیران آتیه نگار

معرفی

اعضا

انسان‌هایی

که همیشه

لبخندی

از خوش‌حالی

روی لب دارند.

فرشید مظلومی

فرشید مظلومی

هم بنیانگذار، عضو هیئت مدیره، مدیرعامل

علی کتابفروش

علی کتابفروش

سهامدار ، نایب رئیس هیئت مدیره

غلامرضا جهانشاهی

غلامرضا جهانشاهی

رئیس هیئت مدیره ، سهامدار

فرزاد عبدزاده

مدیر مالی

سعید کتابفروش

سعید کتابفروش

هم بنیانگذار، سهامدار

حسین شیرازی منش

حسین شیرازی منش

هم بنیانگذار، سهامدار

مشتریان و همکاران

لیست همکاران